День учнівського самоврядування

29 травня в Білозерській школі № 18 відбувся День учнівського самоврядування. Захід проводився з метою пропагування серед учнівської молоді основних засад місцевого самоврядування, формування активної життєвої позиції старшокласників та реалізації їх лідерського потенціалу, виховання інтелектуально і духовно розвиненого підростаючого покоління – майбутнього нації.

Цілий тиждень учні 9-11-х класів та лідери учнівської ради  старшокласників «Райдуга» реєструвалися для викладання навчальних дисциплін. Це був дуже відповідальний крок для кожного, адже для того, щоб впевнено та сміливо зайти в клас, потрібно мати безліч якостей, які притаманні вчителям. І ось, нарешті, настав цей день, і старшокласники, відповідальні і дорослі, зайшли до учительської. Ох, як же ж приємно сидіти на місцях тих людей, які вчать тебе!

Робочий день розпочався з загальної наради. Директор школи Ірина Миколаївна Філонова разом із заступниками привітала  старшокласників із Днем самоврядування та побажала лідерам успіхів. Нараду продовжив Щербак Данило,  який виконував відповідно до визначених повноважень функціональні обов’язки  директора школи.  Данило ознайомив представників учнівського самоврядування із планом Дня самоврядування.
Весь навчальний процес школи в цей день проходив під чітким контролем дублерів адміністрації школи.  І для того, щоб уроки проходили у нормальному режимі, потрібна була ретельна підготовка. Заздалегідь «майбутні вчителі» ознайомилися з навчальним матеріалом, який вони повинні дати учням. Самостійно складали конспекти уроків, підбирали цікавий матеріал, враховуючи те, що День самоврядування відбувався в останні дні навчального року.

І почались уроки. Кожен урок ніс нові сюрпризи, новий досвід. Не все було так просто, та все ж вони були цікавими. Після першого уроку всі знову зібрались в учительській, ділились враженнями. На перервах дублери педагога-організатора Валерія Рибалко та Крістіна Першке організували  веселий «Караоке-майданчик», де всі, хто бажав, могли заспівати улюблені пісні.  Так минав урок за уроком, по закінченні їх Анна Мотрич, Поліна Віслобокова та Анна Макеєва влаштували традиційний запальний флешмоб «Єднання».

Завершився День самоврядування в школі підсумковою нарадою керівників та лідерів учнівського самоврядування, під час якої старшокласники поділилися враженнями про захід, обговорили результати своєї діяльності. Робочий день виявився нелегким, але успішним.

День самоврядування

Залишити відповідь