Свято вшанування обдарованих учнів “Чарівний зорепад”

Урочисте щорічне свято  «Чарівний зорепад» відбулося 9 листопада у  Білозерській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №18.  Цей традиційний захід проводиться з метою вшанування  талановитих та здібних учнів 1-4 класів, переможців та  найактивніших учасників  конкурсів, турнірів, Всеукраїнських олімпіад, спортивних та інтелектуальних змагань за підсумками минулого навчального року.

До участі в урочистостях  були запрошені учні-номінанти, їх  батьки та вчителі. Шкільні зірочки Олександра Чеботарьова та Єлизавета Лінкіна дарували присутнім чарівні пісні, а зразковий хореографічний ансамбль «Усмішка» — запальний танок.

Директор Ірина Філонова  наголосила  на тому, що кожного року «зірочок», які б відстоювали честь школи на Всеукраїнських конкурсах та олімпіадах, стає набагато більше.

Теплі слова прозвучали і для вчителів, чиї вихованці стали  переможцями, призерами та лауреатами конкурсів.

16 листопада “Чарівний зорепад” відбувся длч обдарованих учнів 5-11 класів . На цьому святкуванні ми нагородили кращих учнів-переможців і призерів всеукраїнських, обласних, міських змагань, конкурсів та олімпіад, відмінників навчання, активних учасників шкільного самоврядування.

На свято прийшли батьки школярів, вчителі, а також почесні гості – голова громадської організації «Центр муніципального розвитку м. Білозерське» Зухра Щетініна та голова Ради школи Олена Шауліс.

Талановитих школярів та їх наставників вітали творчі колективи школи та міста.
Крім концертної програми і сяйва очей юних зірок школи тут були ще нагороди, солодке частування та премії найдостойнішим.

“Чарівний зорепад” – це підсумок роботи учнів та вчителів за 2017-2018 навчальний рік. Це −  підсумок роботи, яка вже приносить плоди пізнання, розуму, терпіння і наполегливості. Сузір’я талантів Білозерської школи № 18 сьогодні поповнилося новими зірочками.

Ми вважаємо, що такі свята учням необхідні. Ніщо так не надихає дітей на нові досягнення, як похвала і увага з боку дорослих, педагогів і батьків.

Сценарій свята вшанування обдарованих учнів “Чарівний зорепад”:

https://naurok.com.ua/svyato-vshanuvannya-obdarovanih-uchniv-charivniy-zorepad-68731.html

Зорепад 2018

Залишити відповідь